motoger

Klapa tylna z szybą Volvo V70 II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Klapa tylna z szybą Volvo V70 II FL
Klapa tylna z szybą Volvo V70 II FL
Klapa tylna z szybą Volvo V70 II FL
Klapa tylna z szybą Volvo V70 II FL
Klapa tylna z szybą Volvo V70 II FL
Klapa tylna z szybą Volvo V70 II FL
Klapa tylna z szybą Volvo V70 II FL
Klapa tylna z szybą Volvo V70 II FL
Klapa tylna z szybą Volvo V70 II FL

Sprzedawcy części do Volvo V70:

auto szrot
auto części zamienne
auto części poznań
auto kasacja części używane
części uzywane samochodowe
części używane amerykańskie
moto2.pl
części szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
moto2
części używane opel
zamienne czesci samochodowe
giełda części poznań
części moto2
części używane poznań
gielda czesci
auto części gliwice
auto części
giełda części słomczyn
giełda części śląsk
auto części słomczyn
auto części warszawa
auto czesci zamienne
auto szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
giełda części samochodowych
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części

Cena Klapa tylna z szybą Volvo V70 Cena

Oferta części samochodowych Volvo V70 i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Klapa tylna z szybą. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Karoseria. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2025-01-12 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2025-02-20 - numer oferty 31303831. Część używana Klapa tylna z szybą do Volvo V70 II FL jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 2 sztuk tych części samochodowych. Cena Klapa tylna z szybą Volvo V70 II FL 2.0 2007 coupe. Tanio Klapa tylna z szybą Volvo V70 II FL 2.0 2007 coupe. Zaletą tego auta jest jego pojemność 2.0 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 2007. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to coupe i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Volvo. Ten model V70 stworzony został w takich wersjach jak I, II, II FL, III, III FL, mommentum, 1.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem klapa tylna z szybą . Podobno najczęściej psująca się część do Volvo V70 wersja II FL. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Volvo V70. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Gdzieś na forum czytałem że Volvo V70 W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volvo V70 bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Volvo V70. Ważne że jestem z niego zadowolony. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie klapa tylna z szybą do V70. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma klapa tylna z szybą. Nie wiem czy klapa tylna z szybą pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Zadzwoniłem po części używane klapa tylna z szybą do motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Gdy wyjechałem z treningu jakiś gościu uszkodził mój samochód Volvo V70. Rozpocząłem poszukiwania klapa tylna z szybą. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Volvo V70. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić klapa tylna z szybą w Volvo V70. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę klapa tylna z szybą do Volvo V70. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na motoger i tanio kupię klapa tylna z szybą. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo klapa tylna z szybą. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Volvo V70 na części.  


KONTAKT

tanio Klapa tylna z szybą Volvo V70 II FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Klapa tylna z szybą Volvo V70 II FL
Klapa tylna z szybą Volvo V70 II FL Klapa tylna z szybą Volvo V70 II FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl